KONST / Litografier / Färglitografi 12154155
nr 1215 4155
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Globen. Signerad, numrerad 247/300. Motivet: 45x60 cm
måndag 5 november 2018
kl 19:21:33
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas