KONST / Litografier / Färglitografi 12409590
nr 1240 9590
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/100. Motivet: 34x25
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:31:09
11/3 20:14:55
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd