KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14556387
nr 1455 6387
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad. Original till "Bland Tomtar och Troll 1984", Blandteknik, bildmått: 22x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:53:33
500 kr
600 kr
800 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold