KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11277562
nr 1127 7562
Curt Agge
(f. 1929), Sverige
Gouache, Curt Agge (f. 1929), Landskap, signerad, 68x99
Curt Agge, född i Njurunda 1929, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 september 2017
kl 19:47:07
4/9 19:42:07
Gouache