ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8269330
nr 826 9330
Örhängen
Ett par, 70-tal, Silver / paste
måndag 13 maj 2013
kl 19:30:31
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver