KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143101
nr 1514 3101
Oidentifierad konstnär. Signerad, Daterad -45, figurer vid hus. Olja på pannå, 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:30:54
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr