KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12156529
nr 1215 6529
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Akvareller, 2 st, Lösa blad, "Turkduva & Nötskrika", Signerad, bladets mått: 17x14 & 15x14
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:37:58
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg