KONST / Litografier / Litografi 9144449
nr 914 4449
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Litografi, Maria Boczewska (f. 1940), Yttertvärgränd, signerad HC 4/36, 18x21
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:41:23
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
400 kr
400 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska