KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045331
nr 1604 5331
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, Slup vid Skokloster. Olja på duk, 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:10:25
500 kr
600 kr
800 kr