KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16034335
nr 1603 4335
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Blandteknik, Behornat ansikte. Signerad, daterad -75. Bildmått: ca 52x43 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:36:33
4/3 17:05:30
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin