KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8393320
nr 839 3320
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, Rolf Lidberg (1930-2005), troll, signerad RL -75, motivets mått: 48x68
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
400 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 12 augusti 2013
kl 19:14:37
800 kr
500 kr
1.100 kr
3.200 kr
3.400 kr