![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Lampbord 10381038
*
nr 1038 1038
Lampbord
1950-tal, diameter: 34, höjd: 45 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:37:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 17:06:55
1
200 kr
1/5 10:45:26
2
250 kr
1/5 10:46:26
2
350 kr
15/5 19:38:22
3
300 kr
15/5 19:38:22
2
350 kr (Budbetjänt)
15/5 19:39:02
3
ledande budet*
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:50
-
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:01
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1038
Lampbord
1950-tal, diameter: 34, höjd: 45 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 17:06:55 | 1 | 200 kr |
1/5 10:45:26 | 2 | 250 kr |
1/5 10:46:26 | 2 | 350 kr |
15/5 19:38:22 | 3 | 300 kr |
15/5 19:38:22 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
15/5 19:39:02 | 3 | ledande budet* |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:50 -
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:01