MÖBLER / Bord / Syskrin 14499075
nr 1449 9075
Syskrin
på benställning. Längd: 52. Djup: 31 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:46:01
100 kr
200 kr