KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 4856468
nr 485 6468
Etsningar
2 st, 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:20:20
300 kr
150 kr
350 kr
750 kr
500 kr
600 kr
6