KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13062166
nr 1306 2166
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Träsnitt, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Signerad, numrerad 19/20, daterad -52. Motivet: 33x42 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:46:32
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda