MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15339020
nr 1533 9020
Skåp
1940-tal, dekorerad med fröpåsar. Bredd: 106 cm, djup: 49 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:24:15
100 kr
150 kr
200 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)