MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 14808152
nr 1480 8152
Stol
rysk empire, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:33:50
31/7 12:51:11