KONST / Litografier / Färglitografi 16165311
nr 1616 5311
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad HC, daterad -90, bildmått: 60x46, bladets mått. 76x57. Oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:11:09
29/4 14:13:38
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström