KONST / Litografier / Litografi 13095147
nr 1309 5147
Curt Clemens
(1911-1947), Sverige
Litografi, Flicka, Signerad, 44x34 cm
Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:36:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Curt Clemens
Läs mer om Curt Clemens