KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10583167
nr 1058 3167
Akvarell
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition, 30x29
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:05:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)