MÖBLER / Bord / Nattygsbord 12411310
nr 1241 1310
Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 42, djup: 25 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:45:18
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr