KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553015
nr 1555 3015
Mahnaz Razavi. Picknick i parken, Signerad. Olja på duk, oramad, 85x119 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:00:18
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr