KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12544247
nr 1254 4247
Akvarell
signerad, Christina Robertson 1851, Porträtt, 20x14
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:37:30
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)