KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636110
nr 1563 6110
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, Höns. Akvarell, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:35:25
11/9 10:24:40
100 kr
11/9 20:30:25
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad