KONST / Litografier / Färglitografi 10526066
nr 1052 6066
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 78/250, signerad, motivet: 39x47
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:53:31
28/8 21:57:49
100 kr
29/8 19:10:15
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin