KONST / Litografier / Färglitografi 13314097
nr 1331 4097
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 101/175. Motivet: 70x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:46:00
100 kr
150 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd