MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 5922144
nr 592 2144
Bokhylleskåp
2 sektioner, teak, 1950-tal, längd: 100, djup: 35, höjd: 170 / sektioner
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
300 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 17:52:24
300 kr
2.100 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr