KONST / Litografier / Färglitografi 12691196
nr 1269 1196
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Ur Evert Taubes dikter. Signerad, numrerad 156/225. Motivet: 41x29 cm
Utrop:
400 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:31:04
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner