KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 10684315
nr 1068 4315
Gustav Alexandersson
(1901-1976), Sverige
Pasteller, 2 st, Gustav Alexandersson (1901-1976), 62x50 & 88x70
Kondition: slitage, skador
Gustav Alexandersson, svensk målare född 1901, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:13:21
14/11 16:37:54
Gustav Alexandersson
Läs mer om Gustav Alexandersson