KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087100
nr 1608 7100
Arthur Heickell
(1873-1958), Finland
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 43x62cm, yttermått inklusive ram: 48x67cm
Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:36:30
250 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Arthur Heickell
Läs mer om Arthur Heickell