KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 15448031
nr 1544 8031
Blyerts
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, med dedikation, Daterad 1798, ej signerad. Bildmått: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 38x48
Kondition: vikskada, passpartout med fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:34:41
100 kr
150 kr