MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 15407313
*
nr 1540 7313
Pall
Keramik i form av elefant, keramik. Höjd: 42 cm. Längd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:22:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 13:48:22
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar keramik pall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:07
-
1008 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 8.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:01
-
6228 Karmstol
+ pall, rokokostil, bemålade
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:04
-
6378 Pall
1940-tal, med klädsel, ben i björk, Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:16
-
6164 Pallar
2 st. Höjd: 22 cm, diameter: 25 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:55
*
Pall
nr 1540 7313
Pall
Keramik i form av elefant, keramik. Höjd: 42 cm. Längd: 50 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 13:48:22 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar keramik pall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:07 -
1008 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 8.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:01 -
6228 Karmstol
+ pall, rokokostil, bemålade
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:04
-
6378 Pall
1940-tal, med klädsel, ben i björk, Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:16 -
6164 Pallar
2 st. Höjd: 22 cm, diameter: 25 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:55