ÖVRIGT / Musikinstrument / Nyckelharpa 15264378
nr 1526 4378
Nyckelharpa
+ stråke, Lars Bohman, Södertälje, 1977-1978, Silverbasharpa. Längd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:45:54
2.000 kr
2.400 kr