MÖBLER / Bord / Spelbord 8737176
nr 873 7176
Spelbord
Främre orienten, spelpjäser finns, längd: 84, djup: 43, höjd: 80
Kondition: mindre slitage/skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:50:27
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr