KONST / Litografier / Färglitografi 16284036
nr 1628 4036
Färglitografi
Thomas Müller (1960). Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 33x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:23:32
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor