KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15243100
nr 1524 3100
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -94, porträtt, 38x29 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:48:33
100 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr