MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11007233
nr 1100 7233
Sideboard
1950-tal, teak, längd: 190 cm, djup: 42 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 3 april 2017
kl 19:48:38
1.600 kr
2.000 kr