KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033111
nr 1503 3111
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, motiv från Trosa. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:44:35
14/11 22:53:01