KONST / Litografier / Färglitografi 9535509
*
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2015
kl 20:44:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 11:00:39
1
600 kr
6/4 18:36:51
2
450 kr
6/4 18:36:51
1
500 kr (Budbetjänt)
6/4 18:37:04
2
600 kr
6/4 18:37:04
1
600 kr (Budbetjänt)
6/4 18:45:40
2
700 kr
6/4 18:51:43
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Emanuel Bernstone
nr 953 5509
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Färglitografi, Emanuel Bernstone (f. 1973), 71/275, motivet: 18x32
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 11:00:39 | 1 | 600 kr |
6/4 18:36:51 | 2 | 450 kr |
6/4 18:36:51 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
6/4 18:37:04 | 2 | 600 kr |
6/4 18:37:04 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/4 18:45:40 | 2 | 700 kr |
6/4 18:51:43 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Emanuel Bernstone
Emanuel Bernstone, svensk mÃ¥lare född i Karlskrona 1973.Läs mer om Emanuel Bernstone
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emanuel bernstone färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52