KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299334
nr 1429 9334
E Stenström. Porträtt föreställande Oscar I. Signerad a tergo. Olja på pannå, 14x11cm, yttermått inklusive ram: 20x17cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 november 2021
kl 21:04:52
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)