KONST / Litografier / Färglitografi 11709177
nr 1170 9177
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 1988, signerad, numrerad 89/260, motivet: 39x44 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:58:25
19/3 17:21:39
19 mar
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström