KONST / Litografier / Färglitografi 8794554
nr 879 4554
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi , Pierre Olofsson (1921-1996), signerad 143/210, bladets mått: 56x66
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:49:41
2/3 10:33:50
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson