KONST / Litografier / Färglitografi 14413402
nr 1441 3402
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 6/270, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 62x45, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:11:32
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson