KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618317
nr 1561 8317
Blandteknik
2 st, Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad, porträtt, 31x22 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:29:46
500 kr
600 kr
2.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)