KONST / Litografier / Färglitografi 11796287
nr 1179 6287
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 176/280, motivet: 69x56 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:43:03
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg