KONST / Litografier / Serigrafi 3124545
nr 312 4545
Serigrafi
Jacques Villon, 50-tal, stämpelsignerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 maj 2004
500 kr
1.600 kr
650 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
ledande budet*