KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528154
nr 1552 8154
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Motiv från Venedig. Signerad. Olja på pannå, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:29:11
5/7 11:13:40