KONST / Litografier / " digital målning" 16306379
nr 1630 6379
Margareta Ternström
(f. 1933), Sverige
" digital målning", "From Black Unknown". Signerad, numrerad 3/3, daterad 2010, metall, ej ramad, 40x40 cm
Margareta Ternström, svensk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:05:17
28/6 14:20:47
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Margareta Ternström
Läs mer om Margareta Ternström