KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338262
nr 1533 8262
Oidentifierad konstnär. Dazza, Paris. Signerad. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:21:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr