MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 8078533
nr 807 8533
Matsalsskåp
Ek, Barockstil, längd: 130, djup: 50, höjd: 176
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:22:12
10/2 20:01:58
100 kr
11/2 18:11:46